körmöm melletti bőr egy kicsit begyulladt
Közzétéve: 2011. 02. 27. 07:05 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 02. 27. 07:05 -
• 1 perc olvasás
A nagylábujjamon a körmöm melletti bőr egy kicsit begyulladt.Lehet,hogy azért mert lekerekítve vágom, vagy mert használtam más ember körömvágó ollóját? Mi baj lehet belöle,mit lehet ez ellen tenni? köszönöm válaszát!
Kedves Kérdező!
Bőrgyógyász szakorvos tudja megmondani, lehetőség szerint és kezeli a gyulladást.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


