Köröm
Közzétéve: 2009. 06. 04. 12:24 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2009. 06. 04. 12:24 -
• 1 perc olvasás
Köröm jeligére Kedves Weborvos! Kb. hat évvel ezelőtt kezdődött a problémám. Mindkét nagylábujjam egyik felén teljesen elvékonyodott a köröm. Nem is nő meg ott, viszont a köröm másik felén igen, ott természetesen le is kell vágni. Úgy hiszem egészségesen táplálkozom, eszem elég tejterméket, mákot is( ha kalcium hiány okozná). Majdnem rendszeresen szedek vitaminokat, Revalid kapszulát is gyakran, kúra szerűen. A többi körmömet nem érinti a probléma. Ez alatt az idő alatt kétszer is volt vérvizsgálatom, de semmi vese vagy máj probléma nem volt kimutatható. Kenegettem gomba elleni szerekkel is. Most már nincs ötletem, hogy mit csináljak. Milyen betegségre utalhat ez a tünet? Csak esztétikai probléma? 52 éves nő vagyok.
Nem betegségre utal, vs. a tartós nyomás eredménye.
Dr. Veres Gábor
(www.erdiborgyogyasz.hu)
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


