köröm - és hajprobléma(2)

Közzétéve: 2009. 06. 15. 21:05 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

köröm - és hajprobléma(2) Tisztelt doktor úr! Én is gondoltam, h elöbb a nőgyógyász véleményét kérdezem ki, ezt egy hónapja meg is tettem. Szerinte nem okozhatja a fogamzásgátló (Lindynette20) a hajhullást, ennek ellenére abba hagytam a szedését. Úgy tudom, hogy legalább fél év, mire kitisztul a szervezetemből. A nőgyógyászom javasolta, hogy kérdezzek meg egy bőrgyógyászt. Ezért fordultam önhöz, mert sajnos nem nagyon van időm elmenni vizsgálatokra. Ha esetleg mégsem a fogamzásgátló okozza, akkor mitől jelentkezhet még ez a probléma? Ha valami betegségtől lenne, akkor milyen tünetei lennének még?

Lehet, hogy csak alkati-hormonális hajhullás, de azért a vérképet, vas-szintet, pajzsmirigy hormonszintet is ellenőriztesse.
Dr. Veres Gábor
(www.erdiborgyogyasz.hu)

Kövess minket!

ovbőrgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek