Kövérség jeligére

Közzétéve: 2006. 02. 24. 14:41 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Kóros elhízás a betegségem. Emiatt a vérnyomásom magas. Szervi problémám nincs. 10mg-os Accupro-t szedek reggelente egyet. Kérdésem a következő: Milyen kockázattal jár, ha szedni kezdem az eleve tiltott Adipex retard-ot? Úgy tudom vérnyomás-, pulzusemelő hatása van! A kettőt lehet-e együtt szedni? És ha mégis elkezdeném saját felelőssére szedni mire számíthatok?

Ne szedjen Adipexet. Ha mégis emellett dönt és minden képzettség nélkül az agyműködésébe bele akar avatkozni, ettől eltiltani senki sem tudja, viszont utána ne hibáztasson senkit sem ha komplikációi lesznek. Amennyiben kóros kövérsége miatt magas a vérnyomása, kérjen beutalót ilyen betegekkel foglalkozó kórházi osztályra.
dr Gerencsér Emőke

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek