Kuruzsló

Közzétéve: 2011. 05. 19. 08:17 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

66 éves vagyok, látszólag makkegészséges. 42 évi köztisztviselői munkaviszony után mentem 60 éves koromban nyugdíjba, addig aktívan sportoltam. Kb. 25 éve vannak prosztata gondjaim, számtalan gyógyszert kipróbáltam, ezideig eredmény nélkül. Diagnózisom: 2 -es stádium. A januárban felírt "következő" gyógyszer számomra ugyanolyan haszontalan, mint a többi, nevüket szerintem felsorolni sem érdemes. Új gyógyszet nem kértem, mivel ezidőtájt kaptam valakitől egy japán kristály elnevezésű anyagot. A két adalék együttesen a volt gyenge "kettes" osztályzatot erős "négyesre" javította. Az utolsó gyógyszerem elnevezése: Alfetim Uno 10 mg. tabletta. Lehetséges, hogy a japán kristály csak ennek a gyógyszernek a hatása mellett fejti ki jótékony hatását, vagy tovább érdemes kisérletezni? Tisztelettel : Kuruzsló

A felsoroltaknál bővebb információ szükséges, hogy érdemben válaszolni tudjak!

Kövess minket!

ovurológus
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek