kutya kismama mellett

Közzétéve: 2006. 01. 16. 13:58 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

November 20.-án volt az utolsó menstruációm, a terhességi teszt pozitív lett, a napokban megyek az orvosomhoz. De aggódom mert van egy kutyám, mennyire ártalmas a közelsége, ill mire figyeljek vele kapcsolatban?

Az egészséges kutyától nem kell tartania. Mindenesetre közölje az aggodalmát a terhestanácsadást végző orvossal.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek