kutyabaj7

Közzétéve: 2012. 05. 19. 20:34 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

A bal oldalon a mell alatti bordám fáj, légzéskor szúr, nyomásra nagyon érzékeny. Ha nincs törés, mi okozhat még ilyen fájdalmat? Jelige: kutyabaj7

Előfordul törés nélkül is akár észrevétlen sérülést követően a csonthártya elváltozása, gyulladás, bevérzése, ami fájdalommal jár. Részletesebb röntgen vagy izotóp vizsgálat vihet előre a diagnózisban, ha a panaszok tartóssá válnak vaqgy fokozódnak.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek