kutyabaj7
Közzétéve: 2012. 05. 19. 20:34 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 19. 20:34 -
• 1 perc olvasás
A bal oldalon a mell alatti bordám fáj, légzéskor szúr, nyomásra nagyon érzékeny. Ha nincs törés, mi okozhat még ilyen fájdalmat? Jelige: kutyabaj7
Előfordul törés nélkül is akár észrevétlen sérülést követően a csonthártya elváltozása, gyulladás, bevérzése, ami fájdalommal jár. Részletesebb röntgen vagy izotóp vizsgálat vihet előre a diagnózisban, ha a panaszok tartóssá válnak vaqgy fokozódnak.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


