Kyra33

Közzétéve: 2010. 11. 08. 21:07 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Jo napot kivanoklzan problemam lenne ,hogz a parom kb 3 hete ongyilkossagot kiserelt meg. Bevett egy csomo gyogyszert es ivott ra. Szerencsere sikerult megmenteni, de azota onkentelen izomrangasai vannak. Ez termeszetes ilyenkor. Orvoshoz nem hajlando menni, nem tudom mit tegyek.Valaszat elore is koszonom. Kyra33

Kedves Kyra33!
Az ember szabad, de ez a szabadság a legnagyobb felelősség. Mindenképpen szakemberre van szükségük. Ez nem olyan egyszerü, hogy "nem megyek orvoshoz". Ha házas, ha Önnel kiván élni, akkor bizony komoly kötelességei vannak. Legyen nagyon határozott. Ez most nem játék, ezt jobb, ha a férje is tudja.
Szívesen venném, ha késöbb ismét irna nekem.
Együttérzéssel: dr.Lajtavári László

Kövess minket!

ovpszichiáter
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek