lábamon a köröm benőtt

Közzétéve: 2011. 02. 08. 09:49 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Jó napot! Pár hónapja a lábamon a köröm benőtt.Kivágtam gennyezett,de most még sebes is és nagyon csúnya!Annyira kivágtam a bőrömet hogy most nagyon csúnya.Gennyezik és vérzik is!Piros csíkom nincs!Nagyon félek hogy mi lehet vele!Mit tegyek?Válaszukat előre is köszönöm!

Kedves Kérdező!
Sebészeten vagy bőrgyógyászaton segítenek a seb ellátásában.
a szerk.

Kövess minket!

ovbőrgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek