Laboratóriumi leletemben

Közzétéve: 2012. 05. 24. 11:03 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Doktor Úr! Laboratóriumi leleteben az alábbi értékek lettek magasabbak:...

... Gamma GT 40 U/L 7 - 32

Koleszterin 8,8 mmol/L 2,8 - 5,2

LDL koleszterin 4,7 mmol/L < 3,7

Hugysav 394 umol/L <350

Ferritin 185 ng/mL 10 - 120

Retikulocita 12,10 % < 10,00

Ret-Hemoglobin 33,80 pg 27 - 33,00





Nagyon szeretném megtudni, hogy utalnak-e valamilyen betegségre ezek a magasabb értékek és milyen betegségem lehet?



VÁLASZ



Kedves Kérdező!


A beteg állapotának ismerete és korábbi vizsgálati eredményeinek hiányában egy lelet kiragadott részletét nem lehet és nem is szabad értékelni. Ez a vizsgálatot kérő orvos feladata és felelőssége, mint ahogy a beteg tájékoztatása is.

a szerk

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek