Laborleletét szeretném a páromnak kiértékeltetni
Közzétéve: 2012. 06. 18. 11:46 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 06. 18. 11:46 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Doktornő&Doktor; úr. Laborleletét szeretném a páromnak kiértékeltetni ,mert az orvosa szabadságon van ...
Kedves Kérdező!
A beteg állapotának ismerete és korábbi vizsgálati eredményeinek hiányában egy lelet kiragadott részletét nem lehet és nem is szabad értékelni. Ez a vizsgálatot kérő orvos feladata és felelőssége, mint ahogy a beteg tájékoztatása is.
Amennyiben a kezelőorvos szabadságon van, kérje a helyettese segítségét.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


