lábujjamon van/volt 1 szemölcs

Közzétéve: 2011. 08. 19. 07:16 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Jó napot! Egy olyan kérdésem lenne hogy a láb ujjamon van/volt 1 szemölcs 3x műtötték eddig ki most már 5 van rajta,kipróbáltam a vérehulló fecskefüvet,és a fokhagymát is de semmi, vérvételen is voltam hátha kimutat valamit de semmi. Szeretnék egy kis segítséget hogy hogyan lehetne megszüntetni,mert a cipő sokszor kényelmetlen... Segítség előre is köszönöm!

Kedves Kérdező!

Lehetősége van másik bőrgyógyászt felkeresni, ha az eddigi kezelés nem hozott végleges megoldást.

a szerk.

Kövess minket!

ovbőrgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek