Lábujjhegyen jár!

Közzétéve: 2009. 12. 16. 14:17 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Jelige: Lábujjhegyen jár! 16 hónapos lányom kb. két hete kezdett lábbujhegyen járni, azóta gyakran megy így, cipőben, kint is. Mitől lehet? Baj ez? Ha baj, miért baj? Farfekvéses volt és terpeszpelust kellett hordania kötött csípő miatt kb 3 hónapon át. Mozgásfejlődésében a kúszás kimaradt, 13 hónapos kora óta megy. Köszönöm!

Tisztelt Páciens!
Szerintem nagy baj, természetes mozgásfejlődés része kezdetben a lábujjhegyen járás, de ha tartósan így marad gyermekortopédiai szakrendelésen jelentkezzenek.
Tisztelettel:
Dr. Moravcsik Bence ortopéd szakorvos

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász ovortopédia ovreumatológia
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek