Laca

Közzétéve: 2011. 03. 18. 07:19 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Jelige: Leletek Tisztelt Doktórnő/úr! A következő leleteim vannak! Leleteim: ... Jelenleg szedett gyógyszereim.:Syncumar 3mg,Betaserc 16mg 3X1,Nootropill 2X1,Frontin0,25mg 1-2-1,Folsav3mg 3X1,Nebilet 5mg 1-0-1/2,B vitamín komplex 2X1,Emozul 1X1,Metotryhin kétnaponta fél tbl. Panaszaim:Reggel a legroszabb,kettőslátásom van,forgó jellegű szédülésem,heves szívdobogásom.A lábaimat erőtlennek érzem,ha lépcsőzök akkor mindkét lábam remeg.Vizeletemmel is baj vanReggelente a vízfogyasztásomtól is függetlenűl sűrűn van.Cukorbetegségem nincs.Reggeli gyogyszereimet ha beveszem,akkor a szívverésem a normálisra csökken álltalában 72 szokott lenni percenként.Valamelyik nap reggel a heves szívverés mellé szúró melkasi fájdalmat éreztem ami levegővételre fokozódott.Háziorvosom nitromint sprayt fujt a nyelvem alá kétszer,amitől elmult ez a panasz.Akkor csinált ekg-t amire azt mondta hogy a T hullámok hegyesek.Hírtelen vannak hangulatváltozásaim,időnként behomályosodik a látásom.Már reggel fáradtan ébredek.Minden éjszaka erősen izzadok.Van úgy,hogy koncentrációs zavaraim vannak. Nem tudom mi lehet velem a baj,mert van,hogy egy kis időre jobban vagyok,de ezek a panaszok mindig visszatérnek. Doktornő szerint mi lehet velem a probléma? Válaszát előre is köszönöm! Tisztelettel:Laca

Túlságosan sokat tételez fel rólam, ha azt reméli, hogy csupán e leletek elolvasása után érthető, körültekintő, teljes körű tájékoztatást tudnék adni és a sokféle tünet és panasz okát meg tudnám magyarázni, amit egy tucat szakorvosnak nem sikerült. Az kétségtelennek látszik, hogy bizonyos laboratóriumi és vizsgálati eltérések vannak de erre magyarázatot a megfelelő szakorvosok tudnak adni ( szemész, ideggyógyász stb.). Az is valószínűnek látszik, hogy a panaszait nem egy betegségre lehet visszavezetni. Számos tényezőt, körülményt nem ismerek, ezért a nagyon alapos és részletes kivizsgálás után könnyelműség lenne részemről egy kellően meg nem alapozott véleményt mondani. Az gondolom, hogy az Ön esetében a családorvossal történő részletes megbeszélésre kellene mindkettőjüknek hosszabb időt szakítani.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek