ladiszlausz71.

Közzétéve: 2012. 06. 05. 13:04 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

T. Doktor Úr! 77 éves vagyok és végbél daganatműtét elött állok...

... Négy és fél éve pacamakerrel élek. 11éve hasnyálmirigy mütéten estem át /csak a fejrész maradt meg/, azóta cukorbeteg is vagyok /inzulinos Altatásban lehetne engem műten

Jelige: ladiszlausz71.



VÁLASZ



Az aneszteziológus szakorvos alapos elővizsgálat után ledönti a legbiztonságosabb módot!

Kövess minket!

ovurológus
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek