lányom beütötte a fejét a falba

Közzétéve: 2011. 02. 25. 14:11 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Dr.nő.Kedden délután 10 éves lányom beütötte a fejét a falba a kórházba rtgen felvétel nem mutatott semmit.szerda óta behunyt szemmel szédül de semmilyen más tünete nincs.Lehet-e valami komolyabb baj?

Meg kell a gyereket orvosnak mutatni újra, akkor lehet véleményt alkotni. Baj lehet, de nem valószínű.
dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek