lanyom csipovizsgalataval kapcsolatban

Közzétéve: 2011. 06. 24. 20:34 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Weborvos! Velemenyet szeretnem megtudni a lanyom csipovizsgalataval kapcsolatban (4 honaposan vegeztettuk el, ekografos vizsgalat). Az eredmenyben a szamadatok kisse elternek, azt szeretnem tudni, hogy ez igy rendben van e . A jobb oldalon alfa/beta szog 65/60, baloldalon 64/54 . Elore is koszonom!

Kedves Webpáciens!

Gyermekortopédiai vizsgálat, véleményezés szükséges.

Üdvözlettel:
Dr. Moravcsik Bence Balázs
ortopéd szakorvos
www.bmm.hu

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász ovortopédia
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek