lányom EEG vizsgálata

Közzétéve: 2009. 07. 17. 12:54 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Tisztelt Doktor Úr! Én egy 17 éves lány vagyok. Ma voltam Neurológiai vizsgálaton rendszeres szédülés és fejfáján miatt, és az orvos elküldött EEG vizsgálatra. Mikor visszamentem az orvosomhoz és megkaptam az eredményem ennyi volt írva az EEG vizsgálathoz:"EEG: dysritm. alaptev. Felvétel során 2-3 alkalommal többes tüskefeltörés jelződik. Vasc. jellegű görbe." Ez mit jelenthet és mi lehet a baj? És elküldött Koponya MR vizsgálatra. Előre is köszönöm válaszát. Tisztelettel

Inkább kérdezzen meg egy neurológust, mert EEG-hez nem értek. A rövidítések: disritm: nem ritmusos, vasc: vascularis -ér eredetű. Üdvözlettel dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek