lányom látónak hiszi/hitte magát
Közzétéve: 2010. 06. 02. 11:37 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2010. 06. 02. 11:37 -
• 1 perc olvasás
A lányom látónak hiszi/hitte magát és már sok emberrel került kapcsolatba, és hittek neki! Jelenleg harmadszorra került a pszihiátriára, most szinte saját elhatározásából! Sok igazság volt a mondataiban! Gyakran én az anyja is elhiszem/elhittem amit mond/mondott! A dolog akkor kezdődött, amikor közgazdászként más munkaterületre ment, mert nem akart egész életében számítógép előtt ülni st.. Virágboltot nyitott, nem sikerült! Azt követően több próbálkozása volt a miunkapiacon , az sem volt sikeres!! Van -e olyan Intézet ,ahol kezdődő skriroféniát emberséggel, reménnyel kezelik????!
Kedves levélíró!
Elgondolkodtam azon, hogy miért gondolja, hogy kezdődő schizophreniárl van szó. Amit leír, az egy nagyon nem szokványos képesség, egészen biztos vagyok abban, hogy alapos pszichológiai vizsgálat indokolt, amennyiben a lánya kéri ezt.
Nagykorú, élete felelőssége az övé, jó lenne, ha valóban felnőttként tudnának egymással beszélni.
Üdvözlettel: dr.Lajtavári László
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


