lányom nyakán cisztát állapítottak meg
Közzétéve: 2009. 03. 20. 23:11 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2009. 03. 20. 23:11 -
• 1 perc olvasás
7 éves lányom nyakán cisztát állaoítottak meg amelyet műteni akarnak. Az szeretném tudni nem lehet-e ezt leszívattatni, szükséges valóban műteni?10,5 mm a ciszta.
Műteni kell, mert hiába szívják le, újratelődik.
Üdvözlettel dr.Sebő Zsuzsanna
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


