legios01
Közzétéve: 2010. 02. 25. 13:27 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2010. 02. 25. 13:27 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Hölgyem/Uram Én egy 27 éves fiatalember vagyok Szolnok-megyéből. A problémám a következő. Nagyon régóta nehezen kapok levegőt az orromon (évek óta). Volt orrsövény műtétem, de úgy érzem nem javult sokat a dolog. Ezért gondolom, hogy nem az volt a baj. Mert az orvos azt mondta, hogy nem lát problémát az orromban vagy nem vette észre? Talán orr-polip , azt is észre kellett volna vennie!Kétlem ezt a dolgot én másra gondolok. Fekvő helyzetben mindíg az az oldal dugul el amelyiken fekszem Nagyon kellemetlen!Nehezen kapok levegőt az orromon de felváltva. Vannak időszakok, amikor mégnehezebben veszem a levegőt (mint most). Arra gondoltam, hogy talán valamiféle allergia. De váladék pedig nem jön. Meg emellett elég sokat viszket a torkom is. Ön szerint mi lehet a gond? Kérem segítsen, ha tud! Köszönöm Jelige "legios01"
A leírt, felváltva elduguló orr betegségének a neve: vasomotoros rhinitis. Szép neve van, de sajnos nem tudjuk az okát, tehát oki kezelése sincs. A legtöbb érintett férfi és az orrban semmi kóros nem látszik vizsgálat alkalmával. Próbáljon meg Physiomer hipertóniás orröblítőt használni. Lefekvés előtt feltétlenül, de ha eldugul, akkor mindíg ismételje a befúvást. Torokviszketés miatt Mucoangin szopogatós tablettát javaslok.
Dr. Gerencsér Emőke
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


