lehetséges-e, hogy teherbe estem?

Közzétéve: 2012. 05. 02. 10:41 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Doktor Úr! Fogamzásgátlóval kapcsolatos kérdésem lenne. A táskámat ellopták a fogamzásgátló tablettával együtt. Sajnos nem emlékeztem, hogy hanyadik szemnél tartottam...

... .

Már abbahagytam a levél szedését, és meg is jött a menstruációm, de nagyon kevés vérzéssel. Utólag azon gondolkodtam, hogy lehet, hogy hét nappal elszámoltam magam, és ennek következtében hamarabb fejeztem be a végén a levelet, mint egyébként kijött volna.

Mindezekhez még az is hozzájárult, hogy mikor befejezetm a szedést, az első szünetnappal egyidőben antibiotikumot kezdtem el szedni.

A kérdésem a következők lennének:

Emiatt a hamarabbi befejezés miatt lehetséges-e, hogy teherbe estem?

A következő levelet 7 napos szünet után kezdjem-e el szedni, mint máskor, vagy hamarabb? (Most tartok az 5. szünetnapnál)

A következő hónapban szükséges-e kiegészítő védekezés?


Köszönöm szépen mielőbbi válaszát!

Üdvözlettel



VÁLASZ



Kedves Kérdező!



Amint Ön is olvashatta a rovat főoldalán: sajnos jelenleg nincs a rovatban válaszoló nőgyógyász szakorvosunk. Keresse fel orvosát vagy a területi szakrendelő rendelését.

a szerk.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek