lehetseges-e, hogy terhes vagyok?
Közzétéve: 2012. 05. 31. 11:01 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 31. 11:01 -
• 1 perc olvasás
3 Eve szedem ugyanazt a fogamzasgatlot. Mindent az eloiras szerint csinalok...
... ugyanabban az oraban minden este veszem be a tablettat. Nagyon rovid menstruaciom van (kb 3 nap) es keveset verzem. Tobb helyrol is olvastam, hogy lehetseges terhesseg alatt is menstrualni. Eszrevettem, hogy kisse puffadtabb a koldokom alatti resz. Szeretnem megtudni, lehetseges-e, hogy terhes vagyok?
VÁLASZ
Kedves Kérdező!
Amint Ön is olvashatta a rovat főoldalán: sajnos jelenleg nincs a rovatban válaszoló nőgyógyász szakorvosunk. Keresse fel orvosát vagy a területi szakrendelő rendelését.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


