Lisztérzékenységre gyanakodtak

Közzétéve: 2012. 06. 10. 07:36 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Tisztelt doktor/doktornő! Lisztérzékenységre gyanakodtak nálam, az állandó fáradtság, afták, gyulladások, zsíros széklet miatt, most megjött a lelet, és aszerint a "ttg iga" értékem pozitív, most akkor lisztérzékeny vagyok valóban?

Kedves Kérdező!

A beteg állapotának ismerete és korábbi vizsgálati eredményeinek hiányában egy lelet kiragadott részletét nem lehet és nem is szabad értékelni. Ez a vizsgálatot kérő orvos feladata és felelőssége, mint ahogy a beteg tájékoztatása is.

a szerk

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek