Lisztérzékenységre gyanakodtak
Közzétéve: 2012. 06. 10. 07:36 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 06. 10. 07:36 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt doktor/doktornő! Lisztérzékenységre gyanakodtak nálam, az állandó fáradtság, afták, gyulladások, zsíros széklet miatt, most megjött a lelet, és aszerint a "ttg iga" értékem pozitív, most akkor lisztérzékeny vagyok valóban?
Kedves Kérdező!
A beteg állapotának ismerete és korábbi vizsgálati eredményeinek hiányában egy lelet kiragadott részletét nem lehet és nem is szabad értékelni. Ez a vizsgálatot kérő orvos feladata és felelőssége, mint ahogy a beteg tájékoztatása is.
a szerk
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


