lulu talpán csomó

Közzétéve: 2006. 01. 17. 14:02 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Szeretném tudni, hogy a talpamon kb középtájt van egy csomó, olyan mintha az izmon lenne és érzékeny hogy elmúlik idővel vagy orvoshoz kell vele fordulni.Tulajdonképpen mi lehet ez? köszönöm válaszát!

Mivel ön sem tudja, mi ez, s levele alapján nem dönthető el, mutassa meg bőrgyógyásznak. Ha nem bőrgyógyászati eredetű, akkor ott kap beutalót megfelelő szakrendelésre.
dr Gerencsér Emőke

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek