Ma kiszerettem volna váltani de bevonták
Közzétéve: 2011. 10. 12. 15:19 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 10. 12. 15:19 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Doktor úr!Jangee 3/0.02 nevű fogamzásgátlót szedem 6 hónapja.Ma kiszerettem volna váltani de bevonták...
...Másikat felíratni csak holnapután tudok,de holnap kellett volna elkezdenem szedni.Védett leszek ebben a hónapban ha csak holnapután kezdem el szedni?Ön melyik gyógyszert javasolja a Jangee helyett?
VÁLASZ:
Kedves Kérdező!
Kiegészítő védekezés javasolt, ha később kezdi el szedni. A Jangee nemsokára ismét kapható lesz valószínűleg.
Tisztelettel: Dr.P.A.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


