macko

Közzétéve: 2011. 09. 12. 11:02 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Tisztelt Weborvos! Kisfiam decemberben lesz 2eves.Nemreg kezdtunk el jarni jatszohazba,es ennek kovetkezmenyekent sokszor lesz nathas.Ilyenkor nem csak folyik az orra,hanem teljesen el is dugul,ami csak akkor szunik meg,ha Otrivin orrspray-t hasznalunk.Semmi mas nem hasznal,a tengersos viz semmit nem er.A kerdesem az lenne,hogy milyen surun hasznalhatjuk az orrcseppet vagy spray-t?Az utobbi honapban ketszer lett beteg,sajnos nem tud aludni,ha el van dugulva az orra,de kart sem szeretnek tenni az orrnyalkahartyajaban.Mennyire biztonsagos hasznalni?Melyik a jobb,az Otrivin,vagy a Nasivin? Valaszat elore is koszonom! jelige:macko

Hogy melyik jobb orrcsepp, nem vagyok hivatott eldönteni. Minden orrcsepp tartós használata károsíthatja az orrnyálkahártyát. Próbáljon homeopátiás orrsprayt használni.

Üdvözlettel dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek