magasságom hat centiméterrel kisebb lett

Közzétéve: 2010. 12. 08. 08:48 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Kedves Doktor úr! Megdöbbenve tapasztaltam a hétvégén,hogy a magasságom hat centiméterrel kisebb lett.154cm-ről 148cm. lettem.És még csak 40 éves vagyok. Négy-öt éve vettem észre először,de akkor még csak két cm. volt az eltérés.Igaz elég sokat fáj a hátam,a derekam,minden mozdulatra figyelnem kell.Ez a testmagasság csökkenés elfogadható vagy jobb ha kivizsgáltatom magam? Köszönöm válaszát előre is. Üdvözlettel

Kedves Páciens!

Meg is válaszolta. Jobb ha kivizsgáltatja magát, ortopéd szakorvos tud segíteni!

További kérdések esetén, írjon!
Üdvözlettel:
Dr. Moravcsik Bence ortopéd szakorvos
www.bmm.hu

Kövess minket!

ovortopédia ovreumatológia
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek