magyar betegbiztosítás - gyógyszerfelírás

Közzétéve: 2012. 05. 31. 09:15 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Jo napot kivánok. Én egy szlovákiai magyar vagyok és az lenne a kérdésem hogy ha én Magyarországon dolgoznák és fizetném a betegbiztosiztást...

... Magyarországon az orvos fel e irná nekem a gyogyszert amit itthon szlovákiában szedek- NEBILET ? Milyen okmanyra lenne szügségem ? elég -e lenne az itteni orvosomtol egy igazolás hogy én ezt a gyogyszert szedem.Sürgős lenne ,Köszönöm.


VÁLASZ



Ha Önnek van, lesz TAJ (társadalombiztosítási azonosító jele) száma és a munkahelyének megfelelően az üzemorvosnál vagy egy háziorvosnál bejelentkezik, az orvosi javaslatra - amennyiben egyet ért vele - a választott orvosa is felírhatja az említett gyógyszert.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek