makkom alatt 4-5 mm-el egy csík

Közzétéve: 2011. 04. 11. 11:42 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tiszteltem, Majdnem egy hete kitapintható a makkom alatt 4-5 mm-el egy csík, a bőr alatt kereszt irányban kb. a kerülete negyedéig tart, mintha egy ér lenne. Merev állapotban keményebb, nem fáj, nincs elszíneződve. Ez mi lehet?

Lehetséges torombotizált erecske, bár az fájna. Elképzelhető, hogy a bőr alatti kötőszövet-bőr hegesedésével, megvastagodásával járó folyamatról van szó (lichen?). ha nem javul, bőrgyógyász szakorvost keressen fel panaszával!


Bizalmát köszönöm


Dr.Németh Réka
bőrgyógyász
Arany Klinika, Szeged, Arany János u. 14.
www.aranyklinika.hu  

Kövess minket!

ovbőrgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek