malignitás

Közzétéve: 2012. 04. 20. 09:22 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Üdvözlöm: nov 23.-án kivették a méhet és a bal oldali petefészket. azóta is vér van a vizeletemben...

... urológusnál jártam levették a vizeletet cytologiára.

leirnám az eredményt:

Acytospinnel készült keneteken kissé piszkos háttérben vörösvérteste, valamint részben haemosiderint phagocytáló degenerativ jeleket tükröző urothelsejtek láthatóak. A vérvizelés háttérben egyértelmü malignitási jel, ill kőüritésre utaló jel nem észlelhető.

Ez mit jelent? aggodnom kellene:


jelige: malignitás



VÁLASZ



Aggódni nem kell, de a hólyagtükrözés szükséges!

Kövess minket!

ovurológus
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek