malignitás
Közzétéve: 2012. 04. 20. 09:22 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 04. 20. 09:22 -
• 1 perc olvasás
Üdvözlöm: nov 23.-án kivették a méhet és a bal oldali petefészket. azóta is vér van a vizeletemben...
... urológusnál jártam levették a vizeletet cytologiára.
leirnám az eredményt:
Acytospinnel készült keneteken kissé piszkos háttérben vörösvérteste, valamint részben haemosiderint phagocytáló degenerativ jeleket tükröző urothelsejtek láthatóak. A vérvizelés háttérben egyértelmü malignitási jel, ill kőüritésre utaló jel nem észlelhető.
Ez mit jelent? aggodnom kellene:
jelige: malignitás
VÁLASZ
Aggódni nem kell, de a hólyagtükrözés szükséges!
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


