Manó

Közzétéve: 2010. 12. 27. 21:18 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Tisztelt Doktor Úr\Nő! Páromnál másfél éve kezdődtek a problémák. Egy nagyon nehéz államvizsga után néhány héttel az ideg-összeroppanás tünetei jelentkeztek (olvastam róluk), majd ezt követően minden területen vizsgálatok. Annyi kiderült, hogy nyaki sérve van, de ezt nem vélik a tünetei okának. Azóta is sokszor szédül, rossz a közérzete, ideges, fáradékony, ezekhez olykor hányinger is társul. Az ideg gondozóban egy gyakran használt nyugtatót kapott, amit azóta is szed, de a tünetek mai napig jelentkeznek, olykor enyhébben, olykor erősebben. Tanácstalanok vagyunk, hova, merre induljunk tovább? Válaszukat előre is köszönöm! " Manó " jeligére

Kedves Manó!
Ha egy pár egyik tagja ír levelet, a másikal kapcsolatban, bennem mindíg felmerül a kérdés, hogy minden rendben van-e a kapcsolatukkal?
Én ebben az irányban javasolnám a továbblépést.
Üdvözlettel: dr.Lajtavári László

Kövess minket!

ovpszichiáter
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek