már lassan 1 éve

Közzétéve: 2011. 01. 23. 07:11 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Jelige: már lassan 1 éve Üdvözlöm! Már lassan egy éve fenn áll egy olyan probléma, hogy amikor székből, ágyból vagy hosszasabb állás után felállok/elindulok, akkor mintha elgyengülnék 3-4 másodpercre. Majdnem kiejtem a kezemből amit fogok. A vérnyomásomat 2 hete mérték, normális volt. 15 éves vagyok. Nagyon félek hogy valami komoly bajom van. Mi lehet a gondom? Kérem segítsen!

Valószínűleg hirtelen nőttél az elmúlt években, és még valószínűbb, hogy nyurga, vékony kamasz vagy. Ha kerülöd a hirtelen felállást, nem lesznek ilyen panaszaid. Ha elmész sportolni, akkor egy idő után még a gyors felállás sem fog panaszt okozni. Mindenesetre nincs komoly betegséged, de a problémádat a gyermekorvosoddal is bátran megbeszélheted.

Üdvözlettel dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek