marci4
Közzétéve: 2011. 06. 27. 15:19 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 06. 27. 15:19 -
• 1 perc olvasás
tisztelt doktor ur/nö!az volna kérdésem hogy kisfiam kb 2hete lett lepkehimlös,vagyis pont ma 2hete.de most mult hét közepétöl mar sokkal több kiütés van rajta,leginkább a két lábán.de már a hasán is kezd.voltam vele az orvosnál még kezdetben de csak a cink rázost,irták neki.vissza vigyem van rá valamilyen másfajta krém vagy valami?mert nem lázas és semmi tünete csak ezek a pöttyök.köszönöm válaszát :marci4
Nem kell kezelni, kenegetni. Egyébként nem oly régen jelent meg egy cikk a honlapunkon erről a betegségről.
dr.Sebő Zsuzsanna
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


