marianna20
Közzétéve: 2012. 05. 08. 12:26 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 08. 12:26 -
• 1 perc olvasás
Szép napot! A következő problémával fordulok önökhöz! Az utóbbi időben körülbelül 2 hónapja minden nap szédülök,a fejem tompa és fáj , sokszor hányingerem van, ég a gyomrom,és mindig fáradt vagyok...
... 1 hónapig szedtem Magnézium+B6 tablettát és kb 2 hétre el is múlt,aztán 2 hete megint visszatértek a panaszok és elkezdtem újra magnéziumot szedni,de nincs változás.
Voltam szemészeten is,vérvételen is de nem találtak problémát.
Fogamzásgátlót szedek 3 éve(Cypromix),4 hónapja szedek vérnyomás csökkentőt,és ritkán beveszek nyugtatót.
Gyomorsav miatt a háziorvos felírt Nolpaza 40mg tablettát,amitől egy ideig elmúlik aztán megint visszatér.
A szédülésre pedig csak Magnéziumot javasolt!
20 éves vagyok és 4 hónapja nincs munkám.
Kérem segítsenek! Köszönöm!
Jelige: marianna20
VÁLASZ
A panaszainak jelentős része szerepel a fogamzásgátló mellékhatásai között. Olvassa el alaposan a gyógyszerismertetőt. Ugyan ezt javaslom a gyomorsav csökkentő gyógyszerrel kapcsolatban. Lehetséges, hogy gyógyszerváltoztatásra lenne szüksége. Forduljon családorvosához ill. a nőgyógyászhoz.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


