mary

Közzétéve: 2011. 03. 17. 09:39 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Jelige:mary Jelenleg 29 hetes terhes vagyok. Felvegyem-e most a H1N1 elleni védőoltást? 2009 decemberében már felvettem a H1n1 és a szezonális inf. elleni oltást is. Az meddig ad vagy adott védettséget? Igaz, hogy ez már kombinálva van a szezonális inf. ellenivel, így csak egy oltást kell felvenni? A 3 éves fiamnak javasolt beadatni. Bár 3 éves lesz, de közösségbe csak 2011. őszétől fog járni. Köszönettel Mary

Kedves Kérdező!
Az oltás javasolt Önnek és a hozzátartozóinak is.Háziorvosával beszélje meg a részleteket.
Tisztelettel: Dr.P.A.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek