Meddig kell kíméletesen mozognia?

Közzétéve: 2009. 07. 07. 16:37 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

12 éves fiam 3 m magas ágról esett le(letört alatta az ág)balesetisebészeten megröntgenezték,hasi UH is volt,nem találtak törést egy napi megfigyelés után hazaengedték(ha van panasza azonnal menjünk vissza).Nem volt eszméletvesztése.Azóta csak bizonyos mozdulatokra,fizikai erőkifejtésre jelez nem túl erős fájdalmat, de nagyon fáradékony, többet alszik,mint előtte. Ez belefér e az ütődés okozta tünetekbe?Meddig kellkíméletesen mozognia? Köszönöm.

Kár, hogy nem írta meg, hány napja volt a baleset. Agyrázkódás utáni tünetegyüttesnek hívják a hosszasabban fennmaradó fejfájást, fáradékonyságot és egyéb panaszt. Ha nagyon riasztó, inkább mutassa meg a gyereket szakembernek. Ha tényleg

csak un. postcommotiós szindrómáról van szó, nagyon sokat segít, ha homeopátiás Natrium sulfuricum C,CH 15 szed, néhány napig napi egyszer 5 golyó, majd heti egyszer 5 golyó (néhány hétig). Üdvözlettel dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek