még egy kicsit szertenék footbalozni

Közzétéve: 2010. 12. 30. 20:38 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

2010 juniusában mindkétoldali lovaglóizom műtéten estem át sérülés miatt. Azóta javulás nem tapasztalható.Most estem át tüzetes orvosi vizsgálaton, ahol a vérvétel,urlógia,belgyógyászat,ortopédia,fogászat, szemészet,pajzsmirigy vizsgálati eredmények negativak voltak. Kérem segitségüket, mit tegyek mivel 31 éves vagyok és 10 éves korom óta aktiav labdarugó voltam és még egy kicsit szertenék footbalozni,ha már nem is NB.III as szinten,csak kispályán.Köszönettel.

Kedves Páciens!

Vizsgálat nélkül tanácsot adni nem tudok az eredmények hiányában.

További kérdések esetén írjon!
Üdvözlettel:
Dr. Moravcsik Bence Balázs
ortopéd-traumatológus főorvos
www.bmm.hu

Kövess minket!

ovortopédia ovreumatológia
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek