megemelkedik a rekeszizom vagy elernyed?
Közzétéve: 2012. 05. 28. 09:37 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 28. 09:37 -
• 1 perc olvasás
szeretném megtudni ha valaki belélegzi a levegőt , akkor megemelkedik a rekeszizom vagy elernyed? Köszönöm
A rekeszizom a belégzés fázisában működik, vagyis összehúzódik.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


