megszakadt a fitymafékem

Közzétéve: 2012. 05. 15. 13:29 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Jónapot! Kb. 1,5 hónapja megszakadt a fitymafékem de nem is vérzett, csak fájt. B.nőmmel tartottunk 1-2 hetes szüneteket de ...

... a következő együttlétnél ujra megszakadt. És úgy látom hogy a szakadás csak nőtt de nem vészes a mélysége, nem szakadt teljesen el, sem félbe szal nem olyan durva mint ahogy sokaknak a beszámolóját olvastam. Eddig 2 hetes regenerálódási időt adtam neki, de sajnos hiába. Sose fog beforrni, vagy meggyógyulni magától ? Olvastam a fitymafék átmetszéséről ... De nem értem a lényegét mivel elvágják utánna összevarják, végül kiveszik a varraatot . Miért vágják el ha utánna összevarják ? Mert frissen átvágva majd összevarva forr ujra össze a fitymafék két vége ? Nincs fityma szűkületem. Szeretném kikérni a véleményét mivel Londonban élek és nem akarok hazamenni feleslegesen ha nincs szükség a műtétre. / valójában olyan mint egy hasadás V alakban 1,5-2 mm mélységű lehet naggyából ennyit tudok leírni . /

Köszönöm hogy elolvasta remélem érthetően írtam le mindent.



VÁLASZ



Nem kerülheti el a szakorvosi vizsgálatot!

Kövess minket!

ovurológus
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek