megütöttem a lábam és azóta is ha hozzáérek fáj

Közzétéve: 2011. 02. 03. 17:07 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Tisztelt Doktor! Kb. 2 hónapja megütöttem a lábam és azóta is ha hozzáérek fáj. Normálisan dolgozok, nincs hátrányom miatta, csak aggódom, főleg, hogy nem tudom mi van a háttérbe.Egy hatalmas raklap esett a vadlimra, akkor borogattam de most egy barnás folt maradt a helyen és fáj nyomásra vagy ha hozzáérek. Azt sem tudom ilyen esetben hova kell fordulnom. Mitől lehet? Köszönöm válaszát.

Kedves Páciens!

Sérülés utáni panaszokat, vagy ortopéd vagy traumatológus vizsgálja. Kivizsgálást javaslok, fizikalis vizsgálat után az orvos eldönti szükséges-e képalkotó vizsgálat. Ha igen ad beutalót, az eredménytől függően terápiát.

További kérdések esetén, írjon!
Üdvözlettel:
Dr. Moravcsik Bence Balázs
ortopéd-traumatológus szakorvos
www.bmm.hu

Kövess minket!

ovortopédia ovreumatológia
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek