megvonni a cukorbetegtől az inzulin felírását

Közzétéve: 2012. 06. 12. 08:07 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Mikortól lehet megvonni a cukorbetegtől az inzulin felírását ha...

... rosszak az eredményei és egy gyengébb minőségűvel helyettesíti a régit. Általában betartja a diétát 16- ról indult az átlag cukor most11-12.Úgy gondolom ez is nagy eredmény de nem megy ennél lentebb van mikor 8-9 a cukor napokig de 10 alá az átlag nem megy .Köszönöm a válaszát.


VÁLASZ


Amennyire az előzetes információk alapján megállapítható, nem a vércukor szintje, mértéke, hanem a Hba1c értéke lesz az iránymutató, ami ha a 7% (vagy 8%?) fölött van, akkor kerül szóba a megszorítás. Egyébként bizonyos vagyok benne, hogy a cukorbetegég nincs kellően beállítva, mint írja, rendszerint betartja a diétát, ez nem elég, mindig be kell tartani. Ezen kívül probléma lehet a testsúlyával és az alkalmazott gyógyszerek mennyiségével vagy minőségével is.

Kövess minket!

cukorbetegség - diabétesz - diabetes - IR
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek