Méh beültetés

Közzétéve: 2012. 06. 03. 08:02 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Méh beültetés....Nekem egy igen egyszerű kérdésem lenne,az interneten olvastam egy orvosról...

... aki ha jól tudom 2007-be részt vett egy amerikai műtéten ahol is méh beültetést végeztek.

Ez lehetséges? Nekem 1998--ban súlyos vérzés miatt vették ki a méhemet amit akkor nem is bántam mivel volt már 3 gyermekem, de az életemben történt egy olyan eset,hogy 20 év után megromlott a házasságom és a mostani jelenlegi barátommal nagyon jól megvagyunk és az utóbbi egy évben egyre többször érzem azt, hogy szeretnék neki szülni egy babát ezért is érdekel van-e rá mód vagy esetleg milyen más megoldás létezik erre.. nagyon szeretem a páromat és egyre nagyobb bánat bennem az,hogy nem tudok neki szülni..már már elviselhetetlen fájdalom a számomra. A petefészkeim és a petevezetékek ha jól tudom bent vannak. Kérem segítsenek?Köszönöm.





VÁLASZ



Legjobb tudomásom szerint olyan sikeres méhátültetést nem végeztek, amelyik után az átültetett méh terhességet viselt ki. Tíz éve Szaud-Arábiában végeztek méhátültetést emberen ( az állatkísérletek, részben sikeresek is voltak, ami az utód szülését lehetővé tették ) de néhány hónap múlva el kellett távolítani. Félig-meddig sikeres egy, a múlt évben Törökországban végzett méhátültetés, de a terhesség kiviselésére nem tettek eddig kísérletet. Egyelőre ez a módszer kísérleti stádiumban van, az emberi gyakorlatban csak igen ritka, mint a fentiekből látható. Ennek ellenére a kísérletek tovább folynak, mert nagyon sok nő kerül abba a helyzetbe, amibe – sajnálatosan – Ön is került.


Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek