Méh nagyobbodás

Közzétéve: 2008. 11. 17. 10:16 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

T.Weborvos! Nőgyógyászati kérdésben szeretném a véleményét kérni. Most voltam nőgyógyászati UH-on, ahol a következő lehetet kaptam Uterus nagysága: 99*43mm, Myomás szerkezetű uterus. Endometrium vastagsága: 6mm, adnexumok eltérés nélkül. Az orvos szerint a normálisnál nagyobb a méhem, azonban nekem eddig ezt egy nőgyógyász sem mondta, pedig rendszeresen járok és kb 2 hónapja szintén csináltak UH-ot, ott sem mondták hogy eltérés lenne. A Dr.Úr azt mondta hogy nincs semmi teendő vele, és lehet hogy a két szülést követően marad így (4 és 7 évesek a gyerekek, mindegyik 4 kb fölötti súllyal született.)Azonban engem nagyon zavar az eredmény, ill. a "myomás szerkezet" ezt szóban nem is mondta, csak a leleten vettem észre. Fogamzástálót nem szedek és pont a középidőben voltam. Minden rendben van, vagy esetleg kellene további vizsgálat? Válaszát előre is köszönömJelige: Méh nagyobbodás

Kedves Kérdező!
Önmagában a nagyobb méh nem probléma, az előző terhességek és a myomák következménye. Rendszeres kontroll és ultrahang szükséges.
Tisztelettel:
dr.M.Zs.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek