melinda

Közzétéve: 2009. 08. 03. 23:40 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

melinda jeligére kedves drnő! lányom 15 hónapos még nem aludta végig az éjszakát, rengeteget fennt van, probáltuk már a chamomillaát, sedativ pc-t, de nem használt, eddig nappal aludt, mostmár nappal se, csak nyüglődünk éjjel nappal, mit lehetne még kiprobálni hogy tudna már aludni? köszönettel

Coffea C,CH 15 napi egyszer, és ha ez sem segít, keressenek fel egy homeopatát.
Üdvözlettel dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek