melinda11

Közzétéve: 2009. 05. 18. 12:53 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

melinda11 kedves drnő! lányomnak pár napos hasmenése volt, lázzal,küldtem székletmintát aminek az eredménye kapliobaktérium , erről szeretnék kérdezni , milyen baktérium , többször is össze lehet szedni , mire kell odafigyelni hogy ne kapja meg újra? köszönöm válaszát

A Campylobacter egy kórokozó baktérium, ami béltüneteket okoz. Legtöbbször spontán gyógyul. Megelőzés, mind minden bélferfertőzésnél a fokozott higiénia. Üdvözlettel dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek