mellkasi fájdalom

Közzétéve: 2012. 06. 03. 07:54 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

mellkasi fájdalom Tisztelt Dr.-Úr/Nő! 35 éves ff. vagyok s a panasz a következő.Hetek óta mély lélegzetvételre a mellkas ball(szív jobb felső részénél)oldalán nyomó érzést tapasztalok,...

... de sem láz sem pedig más tünet nincs jelen.Rendes lélegzetvételkor semmi panasz csak a nagy levegővételnél!Igazából mást nem tudok róla mondani s a kérdésem annyi lenne kell-e aggódnom!

A választ előre is köszönöm!



VÁLASZ



Panaszának okát adni nem tudom, de nem tűnik aggasztó jelenségnek. Ennek ellenére javaslom, hogy a tartós panasz miatt keresse fel orvosát.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek