mélyen a bal fülemben viszket

Közzétéve: 2010. 02. 24. 12:04 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Kedves Doktornő! Több mint fél éve mélyen a bal fülemben viszket. Leginkább éjjel, de sokszor nappal is. Voltam orvosnál, azt mondta hogy nem lát benne semmit de valószínűleg szűk a hallójáratom, de lehet ekcéma is. Ha ez így van akkor a jobb fülemben miért nem viszket? Kaptam krémet, de sajnos nem segített. Válaszát várva, tisztelettel

A fülviszketés sokszor féloldali, az eredete nem deríthető ki. Többféle lehetőséget kipróbálhat, fül-orr-gégész fog majd javasolni.
Dr. Gerencsér Emőke

Kövess minket!

ovfül-orr-gégész
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek