mélyen a bal fülemben viszket
Közzétéve: 2010. 02. 24. 12:04 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2010. 02. 24. 12:04 -
• 1 perc olvasás
Kedves Doktornő! Több mint fél éve mélyen a bal fülemben viszket. Leginkább éjjel, de sokszor nappal is. Voltam orvosnál, azt mondta hogy nem lát benne semmit de valószínűleg szűk a hallójáratom, de lehet ekcéma is. Ha ez így van akkor a jobb fülemben miért nem viszket? Kaptam krémet, de sajnos nem segített. Válaszát várva, tisztelettel
A fülviszketés sokszor féloldali, az eredete nem deríthető ki. Többféle lehetőséget kipróbálhat, fül-orr-gégész fog majd javasolni.
Dr. Gerencsér Emőke
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


