Menjek, ne menjek?
Közzétéve: 2011. 03. 20. 09:38 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 03. 20. 09:38 -
• 1 perc olvasás
Jelige: Menjek,ne menjek? Tisztelt dr.! 9 hetes terhes voltam és salnos véreztem a baba szive nem dobogott már!Műszeres befejezést végeztek rajtam most 21.-én, és 22.-én jöttem haza szombaton.Az orvosommal már akkor nem találkoztam mert szombaton nem ő volt bent és nem tudtam megkérdezni tőle dolgokat. A befejezést délután csinálták akkorra meg már elment az orvos mire magamhoz tértem.Nem vizsgált meg egy orvos se a beavatkozás után se meg a hazajövetelem előtt se.Se ultrahanggal se vizsgálattal.Ön javasolja-e,hogy visszamenjek az orvosomhoz holnap vagy a héten egy ultrahangra vagy vizsgálatra?????A zárón csak annyi van írva,hogy 3 hét múlva jelentkezzek szövettani eredményért.Egyébként jól vagyok enyhén vérzek még meg kicsit még gyenge vagyok! Mennyi idő múlva végezhetek fizikai munkát,mikor mehetek dolgozni?????Mikor próbálkozhatunk újra,hogy terhes legyek!!! Előre köszönöm válaszát!!!
Kedves Kérdező!
Vérezgetés lehet a műtét után.Láz esetén azonnal menjen orvosához,egyébként a szövettani vizsgálat eredményéért jelentkezzen csak.
Tisztelettel: Dr.P.A.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


