mennyi idő után távozik biztonságosan a szervezetemből

Közzétéve: 2011. 03. 17. 10:11 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Tisztelt Doktornő /Ur!! 22 napig szedtem a Roaccutant napi 30mg-ban (2010.november 25.-től december 16.-ig)!Aztán abbahagytam mert rossz érzésem volta gyógyszerrel kapcsolatban.Már lassan 3hónapja nem szedem!Kérdésem az lenne,hogy mennyi idő után távozik biztonságosan a szervezetemből hogy gyermeket vállalhassak gond nélkül? Előre is köszönöm a válaszát!

Kedves Kérdező!
Fél évet legalább,de az sem baj ,ha még többet vár a tabletta szedése után a gyermekvállalással.
Tisztelettel: Dr.P.A.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek